| paint9 a întrebat:

Salut,cum credeti merita sa-i propun acum fratelui meude 13 ani spre citit geniu pustiu de eminescu,din ce considerete pun intrebarea, eu am citit cezara si am ramas frumos si tare impresionat dar fratele nu prea

2 răspunsuri:
| cristinela4 a răspuns:

Fratele tău e prea mic pentru a înțelege opera marelui geniu al literaturii! Așteaptă macar pînă va împlini 15! Ție însă ți-aș recomanda spre citiere poemul Spovedanie de M. EMINESCU. Please, să-ți expui părerea!

| paint9 explică:

Spovedanie big grin clar