| danielagudumac a întrebat:

Salut..Cum sa citesc carti in romana pe scribd? va rog spuneti-mi.

Răspuns Câştigător
| ursuroz2 a răspuns:

Poti citi carti pe Scribd in romana doar daca iti descarci aplicatia pentru andoid. Acolo vei putea citi nelimitat in ce limba ai tu chef. Fundita?

| danielagudumac explică (pentru ursuroz2):

Eu am aplicatie descarcata pe mobol dar nu pot gasi butonul care, de exemplu caut divergent de Veronica Roth sa imi puna ca raspunsuri doar cartea pe romana.ms pentru raspuns.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut daca vrei sa citesti carti in romana gasesti aici de preferat:http://clublectura.ro/

| danielagudumac explică (pentru anonim_4396):

Nu gasesc cartile care imi plac acolo

| Biia1212 a răspuns:

Pe scribd nu poti citi carti in romana. Poti sa le citesti in engleza (mai mult de 10 pagini) cu 8.25 € pe luna.Deci nici in engleza nu e prea ok ca trebuie sa dai bani. Citeste de pe clubuldelectura. ro acolo sunt numai in romana. Sau poti downlada carti in romana de pe diferite site-uri dar online pe clubuldelectura cred ca e mai OK.