| Kawasakizx14r a întrebat:

Salut,cum să învăț mai repede comentariile la română pentru bac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,

Cel mai bine poți învăța dimimeața.
Îți pui alarma mai de dimineață şi înveți cu voce tare.

Baftă la bac!

| Kawasakizx14r explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc frumos, eu de obicei în vacanța asta de iarnă m-am trezit pe la 12 și ceva pana mancam, mai ieseam pe afara trecea ziua și invățam mai mult seara!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa retii doar idei si schema dar continutul sa fie facut de tine

| VreauSăIauBACul a răspuns:

Cu ajutorul acestor materiale: https://www.facebook.com/VreauSaIauBACul/

| Viorel47gk a răspuns:

Asculta piesele lui Psihotrop aceata e un rapper care a facut rezumatele povestilor care ti trebuie pentru bac, o piesa este o poveste, cauta pe yt Psihotrop Bac o sa le gasesti.

| Kawasakizx14r explică (pentru Viorel47gk):

Mulțumesc frumos le-am găsit demult, dar mersi oricum!