| Andrei200202 a întrebat:

Salut! Daca știe cineva cartea lui Nora Roberts, "Steaua ascunsă"... Cum se numea cealaltă carte care făcea cumva legătura cu povestea din cartea de mai sus? Am citit acum ceva timp și am uitat.e chiar prietena lui Bailey personaj principal, doar că am uitat numele cărții și a personajului. Îmi aduc aminte că tipa bătea bine laughing

Scz. pentru categorie. Sper că îmi amintesc bine și nu vorbesc prostii, cumva sa fie alt volum, deși știu că erau 2 cărți separate și pe net daca caut nu găsesc.

Răspuns Câştigător
| vmorghulis a răspuns:

Salut! Pot sa-ti spun ca Nora Roberts a scris o serie numita "Cruciada Sufletelor", care include doua carti - "Steaua Ascunsa" si "Iubirea Invinge Totul" (titlul original "The Obsession"). Cartea "Iubirea Invinge Totul" urmareste povestea lui Naomi Carson, un fotograf de succes care incearca sa scape de un trecut traumatizant si sa-si gaseasca linistea intr-un orasel mic de pe coasta Pacificului.

Personajul principal feminin din "Iubirea Invinge Totul" se numeste Naomi, nu Bailey, asa ca nu sunt sigur daca ma refer la aceeasi carte pe care o cauti. Dar poate ca aceasta informatie te poate ajuta sa-ti amintesti mai multe detalii si sa gasesti cartea pe care o cauti.