| blablabla6666666 a întrebat:

Deci am inceput sa citesc obsesiv seria After dar nu mai pot...nu mai am răbdare. Vreau un rezumat la toata seria After! Cine a citit toate CĂRȚILE il rog foarte mult sa-mi spuna tot ce se intampla si cum se sfârșește ✌

3 răspunsuri:
| Denisa730 a răspuns:

Am citit doar primele două volume Nu au fost chiar pe gustul meu, relația dintre Hardin si Tessa mi s-a parut puțin toxică Știu că se cearta foarte mult apare un triunghi amoros între Tessa Hardin si Zed, în volumul 3 Hardin află un adevăr destul de tulburător, iar la final stiu ca Hardin si Tessa raman împreună și se căsătoresc Hardin e scriitor iar Tessa e organizatoare de nunți Au si doi copii, o fata si un băiat Dacă chiar iti place seria iti recomand sa o citesti pe toată, chiar daca stii care e finalul

| blablabla6666666 explică (pentru Denisa730):

Multumesc mult pentru ca mi-ai spus! Ideea este ca nu prea mai suport cartile cu un final prost care mai si au o serie lunga? adica ideea de a sta sa citești o perioadă lungă de timp si sa speri din tot sufletul sa fie bine si la final sa descoperim ca nu e asa nu mi se pare o idee buna laughing) Eu una nu mai suport finalele triste. De aceea am si vrut sa stiu
)) dar totuși...imi poti spune in v3 ce adevărat afla? laughing

| Denisa730 a răspuns (pentru blablabla6666666):

Nici mie nu îmi prea plac idealurile triste, dar unele serii merita Eu întotdeauna mi-am luat spoiler despre cum se termina cartea, mie nu îmi prea place sa aflu sfârșitul În volumul 3 Hardin află ca tatăl lui, Ken, nu e tatăl lui biologic Christian Vance e de fapt tatăl lui biologic si el si Smith, fiul lui Christian, sunt frați vitregi https://after.fandom.com/wiki/Hardin_Scott_(Book_Character) aici sunt cam toate informatiile despre Hardin si reacționează si pe pagini despre celelalte personaje daca dai pe numele lor Sper ca nu te deranjează că e în engleză pagina