| TotEl a întrebat:

Deci sunt incepator in ceea ce privesc cartile.Imi puteti recomanda si mie niste carti bune? Acum caut sa citesc Ingeri si demoni de Dan Brown.NU am nevoie de carti cu povesti, romane... vreau carti din care invat ceva nou, carti de cultura generala s-au in genul carti Ingeri si demoni.Deci daca stiti carti bune care au informatii interesante va rog sa imi recomandati. Funda + Vot

Răspuns Câştigător
| thalyslly a răspuns:

Pai mai poti citi de dan brown -codul lui davinci,fortareata digitala,simbolul pierdut
sau mario puzo -borgia family(bazat pe realitate despre istoria papilor, nu porcaria de serial de pe hbo), este o carte captivanta o sa iti schimbe parerea despre religie(seamana cu ingeri si demoni)
, seria nasul tot de mario puzo
sau un clasic gabriel garcia marque -un veac de singuratate, toamna patriarhului
trilogia millenium (sunt si filme

1 răspuns:
| anad a răspuns:

Un link unde poti gasi sa citesti online foarte multe carti interesante din toate genurile http://e-biblioteca.blogspot.ro/ sau http://download-carti.blogspot.ro/