| Tampei_Adrian_1996 a întrebat:

Imi poate recomanda si mie cineva, carti de dezvoltare personala + carti umoristice, adica de dezvoltarea umorului, glumelor etc. !

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Seria de cărți "The Secret" de Rhonda Byrne.
Poți să-ti vindeci viața(Louise Hay)
Puterea extraordinara a subconștientului tau-Joseph Murphy
Forța gândirii pozitive-Norman Vincent Peale.

| Sonia822 a răspuns:

1. Daca m-as asculta, m-as intelege (Jacques Salome)
2. Limbajul corpului (sunt mai multe, nu mai stiu cea care am citit-o de cine e scrisa, dar era buna si am luat-o de la Diverta, cred ca au si magazin on line)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Terapia prin râs" de Lenny Ravich. Cea mai bună carte cu umor sănătos (şi vindecabil), după părerea mea. big grin
Îţi mai recomand şi "Momente şi schiţe" de Ion Luca Caragiale.