| Jtedhajaj a întrebat:

Salut imi poate spune cineva despre ce este vorba in cartea the wheel of time, pe scurt si fara spoilere fiindca trebuie sa apara un serial

2 răspunsuri:
| DanielPH a răspuns:

Salut!
Cele 3 volume te duc la 150 de lei maxim. De ce ai vrea sa primesti informatii pe scurt despre o carte in loc sa o citesti? Unde-i tot farmecul? Era mult mai interesant sa citesti tot ca mai apoi sa-ti compari perceptia cu cea a regizorului, de multe ori perceptia ta este mai fascinanta ca a lui.