| Thevampirediariesfan a întrebat:

Imi puteti da niste exemple de lecturi precum Avem timp de Octavian Paler sau Scrisoare de Gabriel Garcia Marquez?
Nu conteaza daca sunt povesti, poezii sau carti...
Multumesc!

2 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
De ce nu încerci să mai citeşti nişte cărţi de Paler? Poate "Viaţa pe un peron" sau "Scrisori imaginare"?
Cărţi de Paulo Coelho sau Umberto Eco.
Numai bine!

| darkeyes13 a răspuns:

Daca iti place Paler, iti recomad sa citesti si "Viata pe un peron"si "Rugati-va sa nu va creasca aripi", tot de la el. Si ai putea sa incerci "Umbra vantului" de Carlos Ruiz Zafon si "Numele trandafirului"de Umberto Eco. Sper sa iti placa!