| Polinco a întrebat:

Imi puteti sugera niste carti de citit cu actiune sau aventura? V-as ruga sa-mi explicati povestea carti pe scurt sa vad daca imi place.

Răspuns Câştigător
| JustAGirl333 a răspuns:

Poți citi 2 ani de vacanta
Este vorba de 15 băieți care rămân izolați pe o insula pustie doi ani

| Polinco explică (pentru JustAGirl333):

Si ce se mai petrece acolo?

| JustAGirl333 a răspuns (pentru Polinco):

Încearcă să supraviețuiasca cu resursele de pe vaporul lor și cele de pe insula.
După un timp găsesc un cadavru foarte vechi și ascunzătoarea acelui am si o harta a insulei.
De aici citește tu că nu vreau să îți stric surpriza

3 răspunsuri:
| ColoIonut a răspuns:

Aventurile lui Huckleberry Finn.Continuare a romanului Aventurile lui Tom Sawyer, dupa cei doi primesc o comoara.Huckleberry Finn este adoptat.El fuge de acasa si se duce pe o insula.El se intalneste cu sora văduvei care a adoptat-o.In continuare multe se intampla