| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti traduce poezia Lusus melici (Jocuri Muzicale) de G.Vitaly, in limba romana? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Necula_Cristian_1998 a răspuns:

Salut jucatori de samp!
Multi dintre voi va lasati de servere de samp mari, precum bugged/b-zone din diferite motive...Majoritatea cauta un sever unde poate primii functii cu un gamemode mixt( adica si bugged si b-zone). Ei bine, uite un server care le are pe amandoua, are putine buguri, e si normal, orice server are buguri. Hai si tu pe HostName: BluePlay Server ON! La 15 on alegem Liderii!
Address: 188.241.14.148:7777
Players: 4 / 75
Ping: 63
Mode: BLUEPLAY RPG v0.5
Language: -
Nu este prea populat, dar sper ca impreuna sa-l putem duce sus! Avem host si toate cele. Ownerul serverului este Claudiu Killer ( Claudiu Stefan)