| Tiberius19 a întrebat:

Inca mai scriu povesti, dar acum as vrea sa compun o descriere despre Stefan cel Mare, dar nu prea stiu ce sa scriu in descriere.Rugamintea mea este, sa-mi dati cateva idei, ce as putea sa scriu despre Stefan in descriere.

Răspuns Câştigător
| 4BubaNeagra a răspuns:

O descriere de tip portret. Enumera-i trasaturile fizice si morale si inbinale astfel in cat sa-ti iasa ceva.
-cand si unde s-a nascut, cat a domnit, unde a domnit, familia lui etc
- Era un om inalt, solid, picioare mari etc...
-Cugeta extrem de profund, avea un temperament de... etc
ai inteles ce vreau sa-ti spun?

3 răspunsuri:
| 4BubaNeagra a răspuns:

Mi-ai dat funda de te-ai spart!

| Tiberius19 explică (pentru 4BubaNeagra):

Scuze, dar am avut o mica problema cu calculatorul si nu am mai putut intra.

| 4BubaNeagra a răspuns (pentru Tiberius19):

Nu-i nimic, dar asa sunt eu, mai arogant big grin