| MX_Em_1999 a întrebat:

Salut lume.
Ce trebuie sa invat/repet pentru corigenta la Romana pentru a promova in clasa a 11-a?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Toata materia de la limba romana, invatata pe parcursul clasei a XI-a!

| MX_Em_1999 explică (pentru Violleta2022):

Pai "doamna profesoara " nu ne-a predat nimic folositor big grin, deci o sa avem probleme

| MX_Em_1999 explică (pentru Violleta2022):

Pai "doamna profesoara " nu ne-a predat NIMIC folositor big grin, deci o sa avem probleme

| Violleta2022 a răspuns (pentru MX_Em_1999):

Probabil ca acel "nimic folositor" face parte din programa scoalara a clasei a XI-a si este materie pregatita si ceruta de inspectoratul scolar roman, nu de profesoara ta!
Dar, la scoala mergi sa inveti ce ti se cere, indiferent de ce crezi, sau ti se pare tie ca este, ori nu este folositor.

4 răspunsuri:
| Anonimu765 a răspuns:

Toata materia pe care ai facut-o la romana in clasa a XI-a..succes!