| EuHDi a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu o urare de la mulți ani pe Facebook, ii pentru bff meu, nu am nici o idee. Sa fie in genu "La mulți ani, wish you all the best" da sa fie putin mai lunga

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Daca nu esti in stare sa-i scrii ceva mai bine ii spui clasic decat sa pui pe altii sa-i scrie urarea... E cel/cea mai bun/a prieten/a pana la urma, macar pentru el/ea sa depui minimul de efort sa-i scrii ceva dragut si personal