| AmaMaximer a întrebat:

Mâine mă întâlnesc cu iubitul meu şi ţin să menţionez că avem o relaţie la distanţă. I-am cumpărat o carte, dar nu ştiu ce ar trebui să ii scriu pe prima pagină. Aveţi idei? De exemplu: Cu dragoste... şi o dată. Dar nu ştiu exact ce să scriu şi cum să aşez pe pagină.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tot va intalniti nu ii poti spune in fata ce ai de zis?

| sierra1 a răspuns:

Frumos, caligrafic, cu stiloul, scris înclinat și semnat alături de o dedicație funcție de gradul de implicare. De la "cu simpatie" pâna la un gingaș "a ta,..."

| MihaiNicu23 a răspuns:

Te iubesc si nume tau al lui.

| Lostlyric a răspuns:

"Tranteste-ma de perete si saruta toti dracii din mine" laughing

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru Lostlyric):

Prea dulceag breeee.

| Alexandru250201 a răspuns:

Scrie ce simti cu adevarat pentru el

| tottoshi a răspuns:

O semnatura intr-un colt parafata cu rujul de pe buzele tale. Sigur nu a mai primit asa ceva.