| TheCIC10 a întrebat:

Mi-a zis cineva mai demult de o carte și nu mai știu cum se numește. Erau mai multe planuri, unul cu judecata lui Iisus din perspectiva lui Pilat și un alt plan, actual despre relaţiile dintre oameni sau ceva. Știe cineva despre ce este vorba? Era un autor bulgar dacă am reţinut bine, dar nu sunt 100% sigur. Mulţumesc anticipat

1 răspuns:
| Cameliapantiru a răspuns:

Salut!
Cartea se numeste "Maestrul si Maragareta", este scrisa de autorul bulgar Mihail Bulgakov si e minunata!
Ti-o recomand calduros!
Lectura placuta si o zi faina iti doresc!