| Stefpark77 a întrebat:

Salut,nu stiti cumva unde pot sa gasesc cartea "Doctor Sleep" de Stephen King tradusa in romana? Pe mai multe site uri am vazut ca este indisponibila.

4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

O gasesti la Emag cu 90 lei.
Succes!

| UnholySaint a răspuns:

E cam praf, tephen King mi s-a parut ca e cel mai plictisitor autir a cartilor de genu, desi culme e unul dintre cei mai bine cotati.

| Stefpark77 explică (pentru UnholySaint):

Cu ce ma ajuta parerea ta?(si te rog sa incerci data viitoare cand scrii cuiva pe acest site sa scrii mai corect)

| UnholySaint a răspuns (pentru Stefpark77):

E din cauza autocorectului, cand il folosesc imi schimba ordinea literelor.