| User61 a întrebat:

Prin ce metoda pot sa scriu mai frumos? In momentul de fata scriu cu stiloul dar la scoala cand trebuie sa scriu repede(tot timpul) scriu foarte urat de nici eu nu mai stiu ce-am scris sad. Un sfat daca se poate m-ar ajuta.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Doar straduindu-te sa scrii zilnic cateva pagini, cat mai frumos posibil, vei ajunge sa scrii frumos in viitor.

1 răspuns:
| danbnz a răspuns:

Daca-ti place un anume stil caligrafic incearca sa-l imiti cat mai bine fara sa pierzi din viteza de scriere dar, iti trebuie multa rabdare deoarece dureaza ceva timp pana scrisul ala frumos pe care-l doresti sa devina reflex.