| scufitaverde a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia la vioara pe care o canta Capitanul Nemo (Jules Verne, Douazeci de mii de leghe sub mari teatru radiofonic, minutul 27:02, link: https://youtu.be/Zs31vowtqSI)? Spuneti-mi va rog! (Funda)

2 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Link-ul nu e bun.

| scufitaverde explică:

Scuze daca link-ul nu e bun, cautati pe Youtube "douazeci de mii de leghe sub mari teatru radiofonic" si dati pe primul rezultat (cel cu fundalul rosu si portretul lui Jules Verne pe el).