| chibivapire a întrebat:

Sunt curioasa cum va imaginati voi o biblioteca fantastica. Cum arata interiorul /exteriorul, este pazita de creaturi magice- daca da care?

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Mi-as imagina acea biblioteca nu ca fiind o incapere sau o cladire. Ar fi o planeta intreaga sau un alt univers. Ceva de genul ca in,, Doctor Who The Forest of Dead'', dar fara partea technica (calculatorul central) si plina de creaturi prietenoase (sau mai putin prietenoase, asta depinde de personalitatea fiecareia)

| Qwwww a răspuns:

Niște dragoni, uriași care scuipă foc și pucioasă.