| MaryusSK2012 a întrebat:

Sunt foarte interesat de arhitectura si,, secretele,, acesteia si am cautat carti despre aceasta dar nu am gasit. Puteti sa imi spuneti daca exista carti axate doar pe arhitectura? Si daca da imi puteti da sugestii de carti?

3 răspunsuri:
| Aberdeen a răspuns:

Salut! Și eu am mai pus până acum câteva întrebări legate de arhitectură la care nu am primit niciun răspuns până acum, deci le-am șters. Este un domeniu foarte complex.
În legătură cu întrebarea ta, cărți axate pe arhitectură sunt cele de specialitate, desen tehnic, istoria arhitecturii, etc. Nu știu nimic, care să aibă renume, în mod special.
Mult succes pe acest drum!

| MaryusSK2012 explică (pentru Aberdeen):

Mersii! O sa incerc la bibliotecile din Bucuresti sa vad ce gasesc...

| Aberdeen a răspuns (pentru MaryusSK2012):

Cu plăcere și mult succes.winking