| Carrusel a întrebat:

Salut.
Sunt o mare fana Samantha Young. Am citit toate cele trei carti traduse si publicate in limba romana de la editura 3. ( Pe strada Dublin, Pe strada Londra, Pe strada Jamaica ).

Intrebarea mea e daca stie cineva cand apare a patra carte " Fall from India place " tradusa tot de aceasi editura?

Am incercat sa caut si singura dar nu am gasit. Banuiesc ca trebuie sa aiba o sectiune cu cartile ce v-or fi publicate in viitor dar sunt eu prea varza sa ma descurc de una singura.

As aprecia putin ajutor. Mersi happy

Răspuns Câştigător
| TheAnonymousGuy a răspuns:

Eu zic sa citesti unele carti in engleza, traduse in romana pierd un pic esenta frazei si sunt traduse cam superficial. Deci iti recomand cartea in engleza!

1 răspuns:
| Mohito a răspuns:

Literatura in limab spaniola:
daca te ajuta:
http://www.ensayostube.com/documentos/educacion/literatura/1.php