| Lowraaa a întrebat:

Salut happy Tocmai ce mi-am terminat lectura si am nevoie de carti noi. Ce mi-ati putea recomanda? Vreau ceva care sa ma tina in suspans, dar nu carti de adolescenti, sf-uri si mai stiu eu ce. Am terminat Fiul cel bun de Pascal Bruckner si as vrea ceva tot in genul acesta. Sau vreo carte despre creierul uman, de fapt despre boli mintale sau oameni care au tulburari mintale si/sau de personalitate. Stiu ca nu sunt tocmai genul de carti pe care un tanar sau o tanara le-ar citi in ziua de azi, dar chiar sunt interesata in astfel de lucruri.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Citeste Biblia.

| Dalmore a răspuns:

"nu sunt genul de cărți pe care o tânără le-ar citi în ziua de azi" laughing glumești? astea sunt cele mai citite de catre tineri, după alea romantice

| Sonia822 a răspuns:

Manualul de psihoterapie de la Facultatea de psihologie

| acerr a răspuns:

Ceva despre Vegani?
cum un vegan transforma trei consumatori de carne, in iubitori de animale!
Declaratia vegana de Consistenta Anti Opresiune
DACA te consideri o persoana inteligenta, merita sa arunci o privire /

| Katie1356 a răspuns:

Minciuni pe canapea de Irvin Yalom happy

| Airinei_Sebi_1998 a răspuns:

Incearca "Hotul de carti" de Markus Zusak