| Flavius_Flavius_1998_jTTn a întrebat:

am citit de curând cartea " Suge-Suge-o Ramona " si as vrea sa-mi spuneti niste cărți de genul acesteia

Răspuns Câştigător
| Anihilatoarea a răspuns:

Poti incepe cu DOOM

| MgdDroopy a răspuns (pentru Anihilatoarea):

laughing) Probabil o sa caute cartea DOOM crezând ca are legătură cu jocul. laughing)

5 răspunsuri:
| nouatigaraelectronica a răspuns:

Salut. Nu stiu ce raspuns sa iti dau pentru ca nu prea exista carti care sa semene cu Suge-Suge-o Ramona. Am citit si eu cartea si este super tare happy de asta zic ca mai rar asa o carte.

| suntserios a răspuns (pentru nouatigaraelectronica):

Inseamna ca voi nu ati citit o carte serioasa vreodata... daca o prostie cu numele Suge-o va impresioneaza atat de mult

| rockbluesman a răspuns:

Iti imbolnavesti capul cu prostii.O zi buna

| Flavius_Flavius_1998_jTTn explică:

Nu cred caeste o carte foarte spectaculoasa, dar cred ca este amuzanta.