| Iuliana_Ramona_1998 a întrebat:

Salut TPU,am citit primul capitol din "Triplu H" scris de Corina Cindea si as vrea sa citesc ambele voume dar nu le am,imi poate trimite cineva in format pdf pe adresa de email, va rog? Pleasee!"gina.rosu97@gmail.com"

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai gândit vreodată cât de mult a muncit un scriitor la cartea (cărțile) lui?
Poți crede că ceea ce citești tu în jumătate de oră a necesitat, probabil, zile sau săptămâni de muncă, de scris, de corectat, de editat?
Te-ai gândit că, dacă ai cumpăra cărțile unui scriitor, l-ai încuraja să scrie alte cărți. Și altele.
Te-ai gândit la asta?