| robiiusan a întrebat:

Am de facut un referat, si sa ma pun in situatia unui om care traia in rusia comunista. De 2 zile incerc sa gasesc pe internet ceva legat de situatia oamenilor din rusia in perioada comunista dar nu gasesc decat situatia politica, etc. Daca stiti care era situatia oamenilor si aveti cateva detalii va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| Skippy223 a răspuns:

Https://www.quora.com/......ussia-USSR
Daca nu intelegi engleza, foloseste google translate si tradu Propozitie cu propozitie, nu paragrafe intregi pentru ca o sa fie o amestecatura.
Daca vrei alte surse, scrie pe google "Living in a communist Russia" si ai sa gasesti o gramada. Bafta.