| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ceva!
Am facut un site recent(acum 5 minute) si am nevoie de parerea voastra la el! Puteti intra pe site si sa scrieti in comentariu?!
Sper ca puteti scrie comentarii eu nu stiu!

P.S: shun-kazami.simplesite.com
Pls!

6 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

La aspect mie imi place, dar trebuie sa ai mult mai multa atentie la gramatica si la expresivitate : "Un semn, in forma de dragon, pe care oricine se inaste cu el moare inca de la nastere! "
Nu merge cum zici tu cu meniul, singura pagina care functioneaza este cea plina de greseli. Nu renunta la idee, doar fa sa fie mai bine.

| Kife a răspuns (pentru Ironwin):

Dureaza pana rezolva problema!

| Kife a răspuns:

...izard.aspx

Sau asta cv de genu!

| Kife a răspuns:

Apasati mai intai pe meniu, apoi pagina principala(prima pagina) si o sa va dea ceea ce am scris eu! Dureaza maxim 2 zile pana se remediaza problema cu pagina care apare deoarece sunt ocupati!

| nikoletabukidefer a răspuns:

Ba kite, ai atatea greseli, in primul rand, se scrie fantasy, tasty e un adjectiv; "printi ai printese" si printese.
In al doilea rand, nu ai diacritice, si nici alineate. Ca design, site-ul e prea roz, mai bine alegi o culoare placuta nu roz, ca o sa te doara ochii.
In ultimul rand, nu poti sa scrii comentarii decat prin contact.
Am citit si continutul si ai multe greseli, iti sugerez sa consulti dex-ul sau un dictionar fizic.

| Kife a răspuns (pentru nikoletabukidefer):

Ala nu e site-ul principala cu scrisul meu! Ms de sfat, dar dai pe menu, apoi prima pagina si iti apara scrisul meu! O sa schimb culoarea! nu stiu cum sa scot pagina aia pe care scrie tot gresit!