| Gabi1123 a întrebat:

Salut TPU,am si eu o intrebare : am cumparat niste carti de pe Olx si domnul nu mai avea volumele 4, 5 din Harry Potter in romana si a spus ca nu se mai fabrica si m-a cam intristat dar am si noroc ca le am pe restul,nu stiu ce sa fac sa le obtin si pe celelalte, tot in romana.Daca are careva vreo idee... FUNDA!

6 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Probabil doar sa cauti la oameni care au cartile, eu am citit toate cartile pana la a 5-a cand eram mic acu...10-11 ani, le primisem de la cineva. Ai putea sa le gasesti pe net si sa citesti asa de pe calculator.

| Gabi1123 explică (pentru EnvyU):

Deci chiar crede-ma ca nu l-am gasit tongue

| Anonimsilver a răspuns:

Nu ai nevoie de volumul 6?

| spirituality a răspuns:

IlAm eu volumul 5.

| Gabi1123 explică (pentru spirituality):

Uuuu si cam cu ce pret mi-l dai big grin
din intamplare, nu esti si tu din Craiova nu? ca asa ar fi fost mai usor de livrat si toate cele