| NCristian a întrebat:

Am și eu o întrebare.
Îmi place să citesc cărți de groază sau aventură, în trecut am citit mai multe cărți printre care: Cimitirul animalelor și Marșul cel lung de Stephen King. Aș vrea o prietenă... (glumesc) Aș vrea să primesc niște recomandări de la voi cu alte cărți scrise de Stephen King. Vă mulțumesc big hug.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

The dark tower cu toate partile, e o carte de aventura foarte buna.
The Gerald Game, la fel e o carte oarecum de groaza, numai senzatia daca te-ai pune in locul fetei respective te lasa pe ganduri.(yuy)
(Sa nu te uiti la filme prima data).
Dreamcatcher.

Acestea mi-au placut mie de stephan king. Pot sa iti recomand si alti autori.

1 răspuns:
| Dalmore a răspuns:

Misery, Carrie, Strălucirea, Christine.
Pe mine m-a cam plictisit Jocul lui Gerald.