| Poission a întrebat:

As vrea niste site-uri de pe care pot comanda carti. Dau funda la cele mai multe si bune site-uri!

Răspuns Câştigător
| Faur_Delia_1997 a răspuns:

Elefant,libris, librarie.net, okian, carturesti. Sau daca vrei direct de la editura cum ar fi corint, leda, litera

2 răspunsuri:
| Pardelian a răspuns:

Elefant.ro, editura nemira

| Cameliapantiru a răspuns:

Elefant.ro
E un site foarte serios, care prezinta o mare-mare varietate de carti, din diferite domenii si genuri, la preturi accesibile, iar serviciile sunt OK, promptitudine, seriozitate, implicare etc. Recomand!
Recent, am cumparat si de pe Okazii.ro, o carte veche, pe care nu o gaseam in nicio biblioteca si in niciun anticariat din oras si a fost OK, insa nu recomand, totusi, decat in situatia in care chiar nu gasesti cartea respective in alta parte.