| Ivan_Petrut-Gabriel_1992 a întrebat:

SALUT TPU!
Asta e prima mea intrebare pe care o pun pe acest site si este chiar importanta: am si eu nevoie de cateva exemple pentru multumirile de sfarsit de clasa a 8a pentru doamna de romana. Nu vreau sa fie foarte dezvoltate, sa fie referitoare la cariera. VA ROOOG!

1 răspuns:
| Fiwi a răspuns:

Draga doamna profesoara,
Va multumesc din suflet pentru sprijinul acordat in acesti 4 ani, in care am reusit sa invat cat mai multe de la dumneavoastra. Eu sincer simt ca romana ma pasioneaza si cel mai probabil am sa urmez un liceu cu vocatie umana.
Va doresc tot binele din lume si mult spor in continuare.