| GloriaT a întrebat:

Care este lista cartilor din seria Outlander de Diana Gabaldon in romana? Stiu ca primele trei sunt Calatoarea, Talismanul si Cercul de piatra.

Răspuns Câştigător
| Amaliax3 a răspuns:

Din cate stiu, doar astea au fost traduse la noi pana acum la editura Nemira. A mai incercat editura Litera sa le traduca acum cativa ani, dar au inceput cu cartea a saptea (Ecouri din trecut) si dupa au renuntat laughing

| GloriaT explică (pentru Amaliax3):

Am gasit si eu Ecouri din trecut si nu intelegeam de ce a fost tradusa tocmai asta laughing

1 răspuns: