| electrovlad a întrebat:

Ce carti imi recomandat ( Religie & Razboi & Romantism )? Carti bune, vreau sa citesc sa imi dezvolt intelectul, sa pot face rime mai bune. Sfaturi?

Multumesc! Dau fundahappy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codul lui DaVinci-Dan Brown
Ingeri si demoni-Dan Brown
Katia demonul albastru-Principesa Martha Bibescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce lista are bysnnn!
http://www.tpu.ro/......u-un-site/

| Teollyna a răspuns:

Incearca cartea "Mobi Dick" (nu stiu exact cum se scrie). Sper sa primesc eu funda. Apropo, ce clasa esti?

| Anonima225 a răspuns:

Eu iti recomand Romantism iar ca si carte poti alege,, Fructele dragostei' de Janet Dailey.Am citit-o si e super.Acum depinde si de ce iti place tie. Spor la citit.