| anonim_4396 a întrebat:

...cine a citit carte Fluturi de Irina Binder? Stie cineva daca o sa fie si vol 3?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Eu am citit cele doua volume.Mi-au placut mult.Din ce am vazut pe facebookautoarea Irina Binder a spus ca scrie/lucreaza deja si la al 3 lea volum.Asta e sigur.O zi placuta

5 răspunsuri:
| iccecrim a răspuns:

Salut, da, am auzit că va fi, deși nu pot afirma cu exactitate, deoarece știi cum e netul, unele știri nu sunt întocmai adevărate.
Să ai o zi frumoasă!

| AleSmartGirl a răspuns:

Am citit ambele volume si am inteles ca in vara acestui an va aparea si volumul 3.
Sper ca este corecta informatia.

| gfffsdtrshd a răspuns:

Multumesc la toti pentru raspuns, eu tot am citit ambele volume, mi-a placut la nebunie, astept cu mare nerabdare si volumul 3

| Drolja a răspuns:

Să ne rugăm să nu.

| gfffsdtrshd a răspuns:

De ce nu? ....sa ne rugam ca da