| Adrianyoyo_Adrian_1997 a întrebat:

cum vot vedea se litera se afla in spatele simbolului acesta? � stiu ca se poate afla pe office world dar am uitat cum

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu am auzit de Office world.Este un program facut de tine?

| K0sti a răspuns:

Office world? esti sigur ca asa ii zice?

| darrio2007 a răspuns (pentru K0sti):

La cum se chinuie sa scrie cred ca a inventat asemenea program.Cel putin din ortografia folosita aici.

| K0sti a răspuns (pentru darrio2007):

Mda!

| Adrianyoyo_Adrian_1997 explică (pentru darrio2007):

Eu am scris corect dar nu e vina mea, deoarace TPU asa a afisat propozitia

| Nik030501 a răspuns:

Eu care nu sunt campionul zilei si care in loc sa-ti raspund imi bat joc de tine si raspund de 2 ori la ceeasi intrebare, pot sa iti spun ca exista o tabla ASCII, pe care o poti cauta pe internet. Nu este o litera ci o cifra sau un numar, care daca te duci intr-un spatiu de scris poti tine apasat ALT si numarul/numerele(cu tastele NUM din dreapta) si asa iti va iesi o litera, o chifra, un simbol, o minuscula, majuscula, diacritice etc. Sper ca ti-am fost de folos...