| nimikutza a întrebat:

De cateva zile caut o carte si nu o gasesc.Cartea se numeste „Consumatorul de suflete" si este scrisa de Codin Maticiuc.Am cautat in librarii si degeaba, iar online nu prea as vrea sa comand...va rog sa ma puteti ajuta cu un site unde sa o pot citi...de preferabil gratis.

2 răspunsuri:
| DeathOfDreams a răspuns:

Am căutat și eu cartea pentru tine, dar nu am găsit-o.
Probabil fiindcă e prea nouă, sau nu e prea cunoscută încă
Am aceași problemă cu unele cărți, nu sunt pe net și nu aș vrea să le cumpărlaughing. Iar prin urmare, ajung de cele mai multe ori să le cumpăr. Do it, o s-o ai şi în biblioteca tasmug