| All3x4You a întrebat:

de ceva timp imi doresc sa invat limba germana. Este o limba interesanta dar din cate am auzit si destul de grea. Ei bine nu-mi prea pasa cat de grea e. As vrea sa o invat. Imi puteti da niste sfaturi? Un site bun de pe care as putea sa invat germana? Sau ar fi mai bine sa merg la meditatii? Dau FUNDA MARE!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant cursuri care le platesti si iti trimite un manual intreg cu un cd audio. Asa pe internet nu inveti bine limba si o sa ai dificultati sa o vorbesti cu un neamt.

| Lothar a răspuns:

Guten abend.
http://www.german4free.blogspot.de/search/label/Rom%C3%A2n%C4%83
Da-i jos de tot si vezi de la lectia 1