| anonim_4396 a întrebat:

Deci am inceput să scriu o poveste, și sunt aproape de final... Dar... Inca nu am titlulaughing povestea e în mare partede acțiunea, puțin de groaza, disperare, tristețe, comedie din când în când

Deci în povestr este vb despre o fata care se alătura unei asociații și omoară oameni care nu au fost pedepsiti pentru crimele lor, datorită faptului că aveau multi bani, apoi țară vecină (având un conducător foarte lacom și armată mare și puternică) îi atacă. Asociația aia și fata se alătura armatei. Cam asta e pe mare povestea. Decilaughing idei de titlu

Răspuns Câştigător
| Gramescu_Daniel_Andrei_2002 a răspuns:

Poate,,facem ce e corect,,? sau,, fara regrete,,? nu stiu daca iti place dar ...succes

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Numele personajului principal

| Ryss a răspuns:

"Alianță cu rivalii", poate?

| Ag_Deea_2002 a răspuns:

Ținutul răzbunării?
Sau.
Un nou inceput...
Lol ..nush n am.idei