| SporeBox a întrebat:

Este vreo sansa sa fie pe elefant o reducere de iarna la carti? M-ar interesa seria Metro si cateva carti din seria I am number four.

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu cred ca o sa fie, mai mult ca sigur. Mereu sunt reduceri acolo. Si da, seria Metro este chiar frumoasa, la fel ca toate cartile de la Paladin, cum combina ei actiunea din film/joc cu cea din carte.

Am vazut acum ca mai aparut si altele de la AC si as vrea sa le incerc devil

| Wr3nch a răspuns:

Ar fi o minune sa nu fie, ca au reduceri aproape tot timul.