| Gabitu698 a întrebat:

Salut TPU! Imi poate trimite cineva un pdf cu toate paginile cartii "secretele intregii vieti" de Iuliana Neagu ambele volume? Sau sa imi dati un link unde sa o citesc ca eu chiar cred in forta asta energetica si parintii nu m-ar lasa sa comand asa ceva si nici nu mai am bani in pusculita...Dau funda la cel mai simplu raspuns si la raspuns cu link sau cu pdf.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

O asemenea carte intra sub incidenta dreptului de autor, deci nu se punlica gratis pe internet.
Daca vrei neaparat cartea, atunci iti aduni banii de buzunar.
Cele doua volume le poti comanda de aici:
https://www.librariaboema.ro/......os--i45558

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Pune mana si cumpara cartea, nu mai face ca romanul...