| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda un povestitor d-asta de creepypasta sau cum i-o zice de pe Youtube? Pana acum am ascultat cateva povesti pe canalul Creepypasta Romania dar nu imi place vocea tipului si povestile mi se par cam slabe. Pana acum 1/3 a fost mai decenta dar nu mare lucru. Stiti voi canale mai bune?

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Dacă vrei doar horror recomand canalul lui Paul Dadrian. Dacă vrei combinație de horror clasic cu creepypasta atunci sugerez canalul lui Ștefan Mihai. Ambii au niște voci calme, plăcute și potrivite pentru așa ceva. Dar strict pe horror cartoon sincer nu cunosc.

| al0o0o0 a răspuns:

Atentie,cad mere si Japomania

| Ion_David_1978 a răspuns:

Stefan Mihai Creepypasta