| Pluahhhhh a întrebat:

imi puteti spune ce carti interesante as putea citi in vacanta de vara. big grin

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Incearca cartile lui Jules Verne, sunt foarte interesantewinking

| PinkIceCream5 a răspuns:

Poți încerca romanele "Enigma Otiliei", "Ultima noapte de dragoste, întâia noapte de razboi si comedia "Chirita in provincie"... Îți vor fi de folos la școala iar cel de-al doilea roman poate fi subiect de bac. Sper ca am fost de ajutor, merita citite!

| Doricutzu110 a răspuns:

Contele de Monte-Cristo de Alexandre Dumas-o recomand cu mult draghappy poate o sa-ti placa

| canty a răspuns:

Dama de companie Logodnica de imprumut "Sub aceeaşi stea/ The Fault in Our Stars",

| Pluahhhhh explică (pentru canty):

Aha mersi prieteni big grin

| Alin224 a răspuns:

Salut.Incearca sa citesti:
-O lume disparuta - Arthur Conan Doyle,
-Aventurile lui Sherlock Holmes-Arthur Conan Doyle.