| andreeadonica a întrebat:

Maine am evaluare initiala la istorie si nu stiu ce trebuie sa repet, va rog ajutati-ma! Tin sa mentionez ca sun in clasa a sasea si as dori raspunsuri de la cei care stiu sigur ce trebuie sa repet sau de la cei ce au trecut prin evaluarea initiala din clasa a sasea. Va rog urgent!

4 răspunsuri:
| Volsvagan70 a răspuns:

Presupun ca din Antichitate. Aminteste-ti ce subiecte ati invatat in clasa a 5-a.

| WangLouis a răspuns:

Trebuie doar sa rasfoiesti caietul de anul trecut ....la evaluarea initiala iti da din tot. Nu ai ce sa repeti in mod special in afara de tot. Succes!

| XrErik a răspuns:

Fi fara grija vor sa vada la ce nivel mai sunteti and https://www.google.ro/......ps?/search