| anonim_4396 a întrebat:

O discutie de data asta, credeti ca videoclipurile despre carti, in genul canalelor ca si RFC, Sucre, Inca Ceva pe o platforma gen Youtube sau spotify ar prinde? De ce? Stiu ca deja exista canale de genul, insa sunt prea limitate dupa parerea mea, ma refer ca de obicei se axeaza pe un singur gen si nu gasesc niciodata ce imi place. Ar fi interesanta o diversitate(nu stiu daca international exista, sper sa ma contraziceti voi(: ), chiar daca in Romania nu prea sunt populare cartile, dar totusi, ar merita sa fie facut asa ceva?

2 răspunsuri:
| Crescent a răspuns:

Parerea mea e ca merita. Stiu ca lumea nu mai citeste atat de mult carti in secolul 21, dar mai sunt si persoane care o fac. Eu cel putin. Daca iti place subiectul si te gandesi sa incerci ceva nou, eu spun ca e o idee buna.

| anonim_4396 explică (pentru Crescent):

Sincer eu as incerca sa fac asta, ce ma incurca e viata pe care o amlaughing laughing
Eu nu prea am timp, cu scoala teme pregatire pentru bac singur, dupa astea vine facultatea si locul de munca, eu unul nu cred ca o sa incep asa ceva singur, dar mi-ar placea sa fiu implicat in ceva de genul, mi se pare ceva interesant