| vladut_2434 a întrebat:

puteti sa imi dati si mie replicile de la Titanic Vals scena cu palaria? Cand vine Spirache acasa si toate femeile sar cu gura pe el si spun ca e scumpa ca a luat teapa etc etc... Vreau replicile in ordine si in fata lor cine vorbeste. Vreau replicile pana cand Spirache termina de vorbit cu soacrasa.Va rog tare mult, am nevoie de ele urgent.Multumesc anticipat, ofer funda

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Mergi pe YouTube, tastează „Titanic Vals" și le vei afla singur.
În prima treime a piesei ( sau filmul).