| SporeBox a întrebat:

Recent m-am uitat pe elefant la ce carti au de vanzare. Am vazut ca au din seria Magnus Chase si zeii din Asgard ultimele 2 volume dar au titlul in engleza si as vrea sa imi spuneti daca sunt traduse in romana sau daca sunt in engleza.

3 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Deocamdată n-a fost tradusă decât Sabia Verii. Celelalte cărți care apar acolo sunt în engleză și spaniolă, de pe elefant poți cumpăra și cărți editate/scrise în altă limbă.

| Stefrrr a răspuns:

Din pacate sunt in engleza.
Ti-as recomanda un alt site, dar aceste carti nu sunt traduse inca in romana.
Sfat: pentru a iti fi mai usor sa iti dai seama daca cartile sunt in engleza, titlul si descrierea sunt esentiale, iar daca sunt in engleza, cartea este 99% in engleza.

| SporeBox explică (pentru Stefrrr):

Multumesc! Ar mai fi o sansa sa se traduca? Este din 2017 cartea?