| enTine a întrebat:

Recomandaţi-mi un site, unde să pot citi cărţi online de pe telefon. P.s. traduse in română.

5 răspunsuri:
| andrey663 a răspuns:

Faci asa.Iti scori pe telefon cele doua aplicatii:Cool Reader si Ebook Reader.
Apoi mergi frumusel pe site-ul asta:http://e-biblioteca.blogspot.ro/.Iti scoti cartea preferata, o pui in telefon, apoi cu una dintre acele aplicatii poti sa citesti lejez.

| galyperf89 a răspuns:

Salut! Pai 2 dintre aplicatii sunt Evobook si Kindle, cam atat.Mai este Wattpad dar are carti numai in engleza. Funda? happy

| enTine explică (pentru galyperf89):

Siteuri nu aplicatii.

| galyperf89 a răspuns (pentru enTine):

Nu exista site-uri! Doar aplicatii.

| frosty98 a răspuns:

Poti cauta pe varianta de telefon de la siteul scribd, are si carti in romana si in engleza