| MihocBogdan a întrebat:

Salut, TPU. S-ar putea sa par o intrebare ciudata...
Exista vreo carte, care sa cuprinda scrieri ale mai multor invatatori sau oameni de stiinta, cum ar fi Einstein, Buddha, Emerson, Platon, Shakespeare, Newton, Hugo, Beethoven, Edison etc?
Ma refer la o carte in care acesti invatatori sa exprime lucruri care au o valoare nemasurata si in zilele noastre.
Din cate am citit, toti acei invatatori cunosteau Secretul...
Daca m-ati putea ajuta, as fi foarte recunoscator.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o carte numita "Descopera-ti geniul" cu 10 mari personalitati ale lumii precum Einstein, Columb, Shakespeare, Ghandi. Nu stiu exact despre ce e vorba pentru ca n-am citit-o dar pare destul de interesanta.

| MihocBogdan explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru MihocBogdan):

Ma bucur ca am putut fi de ajutor.