| pinkpink a întrebat:

Stiti cumva vreo librarie online care ofera transport gratuit?

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Incearca pe elephant.ro. Noi de acolo am comandat la final de clasa a 10-a (acum un an si jumatate) cartile pentru premiere. Chiar e foarte bine dotata siteul (are carti din toate domeniile... beletristica, dictionare de limbi straine, culegeri, carti de specialitate etc) si al comenzi mai mari (nu stiu exact peste ce suma) transportul este gratuit. Alta data eu nu am mai comnadta carti online, asa ca nu mai stiu ce alte sugestii sa iti fac. Bafta!

2 răspunsuri:
| Alexandru98 a răspuns:

Elephant.ro

| xbby a răspuns:

EMAG! funda? tongue