| anonim_4396 a întrebat:

Stiti de unde pot procura cartea Jurnalul Unui Pusti primul volum? Am intrat in magazin si am vazut dar e 200 lei.

Răspuns Câştigător
| EssTerra01 a răspuns:

Hey O.o Pai cartea aia atar costa deci nu e maivieftina ^_^ eu le-am citit pe banii varului meu :'> Serios acum *-* nu exista decat de cumparat cu atat ^_^
Fundaaa? happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, poti lua orice numar din jurnalul unui pusti de la biblioteca. Eu am terminat seria deja si nu am platit nici un ban big grin

| pd3ytjj a răspuns (pentru anonim_4396):

Am fost si am gasit dar e pe engleza

| danyel98 a răspuns:

Am cautat si eu, dar nu cred ca gasesti chiar toata cartea.Eu am gasit cateva pagini.

Intra pe www.elefant.ro si scrii acolo la "cauta" numele cartii.Vezi ca iti apare o carte mare in stanga iar sus scrie "Citeste".
P.S: Nu toate volumele merg citite.